Президенти Філіппін обмежені одним терміном. Саме тому формально чинний президент Родріґо Дутерте не може балотуватися на цю посаду ще раз. Однак він все одно не бажає втрачати владу.

Володимир Ілліч бився за нього, за те, щоб зруйнувати принизливі та образливі для України корупційні схеми, які склалися в московському НКЦУ за довгі роки з такою безкомпромісністю, що у багатьох, хто не знав його раніше, з’являлися питання. Якийсь дуже вже гучний і дуже сміливий». Доводилося пояснювати, що людина він надійна, добра, а такий елемент театральності, надмірності – це через темперамент і походження. Майже вісім гектарів площі, яка була орендована Міжнародним БФ “Ізоляція” та комерційними підприємствами, згодом було перетворено на секретну в’язницю “Міністерства державної безпеки ДНР”. Щодо пропозицій, то, як на мене, варто було б проводити виконання практичного завдання з наданням кандидатам можливості набирати текст на комп’ютері, а не писати ручкою як це було по факту. Крім того, думаю було б чесно, щоб по кожній виконаній практичній роботі на сайті ВККСУ оприлюднювалася на загал не лише бали, але й аналітична довідка про те, які при її написанні кандидатом було допущено помилки чи недоліки.

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, що містять посилання на агентство “Українськi Новини” й “Українська Фото Група”, заборонено. Після 9 років мовчання Xінет Бедойя запустила інформаційну та правозахисну кампанію “Тепер не час мовчати” (“No Es Hora De Callar”) на підтримку жінок, які зазнали насильства під час конфлікту. “Як ви думаєте, як виглядає повсякденне життя українських правозахисників та активістів? ” –питає Янкіна та демонструє фотографії сміливих активістів з різних акцій протесту.

сміливий правозахисник

Чиновники відмовилися погодити цитати вченого та правозахисника. «Це ж шпигун, котрий за гроші ходить, нюхає, на нас доносить і який руйнує наше життя. Але чому звання іноагенту присвоюється зараз найкращим людям професії?

The War Is Not Over Yet: У Києві Відкривається Виставка Про Злочини Росії Проти Медіа В Україні

По-друге, жодної стратегії щодо підтримки та порятунку тих, хто утримується Росією офіційно – як у Росії, так і в Криму, держава Україна не має. Потрібна саме стратегія, адже доки існуватимуть окуповані території – доти Росія матиме можливість набирати повні СІЗО заручників. Звернення родичів «в’язнів Кремля» до президента з проханням призначити відповідальну особу або інституцію так і не отримали реакції. А немає відповідального – немає і проблеми. Саме тому родини бранців наразі створюють своє об’єднання – в надії бути почутими.

Рукописи не повертаються і не рецензуються. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали. При в використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.

Наприклад, якщо визволенням із підвалів угруповань «ДНР/ЛНР» може бути політична домовленість, то для виходу із російської колонії, маючи вирок російського або окупаційного суду, – потрібне помилування, підписане президентом Володимиром Путіним. Окрім того, у випадку із непідконтрольними територіями, є спеціалізована структура – Об’єднаний центр звільнення заручників при СБУ, компетенція котрого не поширюється на «в’язнів Кремля». І, звісно ж, ні в Криму, ні на непідконтрольних територіях розповідають Донецької та Луганської областей в’язнів не можуть відвідувати українські консули. За зібраними ним відомостями, самогубство сина очевидне. У всій справі немає жодних підстав не тільки для звинувачення, — навіть для простої підозри у вбивстві. Але досить було комусь у натовпі, що зібрався подивитися на зняте з петлі тіло самогубці, висловити припущення, що старий сам повісив сина, і це припущення стає правдивим серед вороже налаштованого католицького населення і діє на суддів.

Так, для прикладу, на оперативність перевірки декларацій чиновників з боку НАЗК, як на мене, суттєво впливає надто широке коло тих, хто в силу вимог закону змушений подавати декларації. Коли б коло таких осіб звузили, то і процес перевірки пішов швидше. Досвід за плечима, як відомо, не носять. Саме тому, абсолютно весь досвід, який я отримав за свої 34 роки, в т.ч. І професійний, мені точно стане в нагоді. Тут і досвід викладення власної професійної позиції у справі, ведення професійної дискусії, роботи з людьми в колективі, спілкування з колегами, а також із журналістами, активістами, представниками міжнародних організацій тощо.

У 2021 році “Новинарня” працює за інституційної підтримки за підтримки Європейського фонду за демократію . Зміст наших матеріалів не обов’язково відображає офіційну позицію EED, а є виключною відповідальністю наших авторів. Матеріали, які позначені цим знаком, розміщені на правах реклами.

Червня

Хитати репутацію — негідними вчинками, діями тощо створювати негативну думку про кого-небудь, заплямовувати когось. У 1-4 реченнях у виділених словах відбувається чергування, у 5 реченні у виділеному слові відбувається асиміляція. Орфограма спрощення в групах приголосних підкреслена лінією. У четвер, 3 березня, вони навіть під обстрілами окупантів допомагають місцевим жителям.

Оксана Глєбушкіна: Аби Втримати Периметр Всередині Херсона, Потрібно Підтримувати Людей Не Просто Словами

Їхні слова й біографії перестали бути главами у хрестоматіях ‒ вони стали етичним камертоном нинішньої реальності. У міру того, як Росія скочувалася в імперський рецидив, список “дозволених” та “ігнорованих” героїв був приречений на чергову ревізію. І цей список вже точно не вичерпується одним лише Сахаровим. Тому що Андрій Сахаров належить до тієї частини російської спадщини, яка надзвичайно незручна для сучасної Росії. Він встиг побувати в немилості за життя, а тепер опинився в немилості посмертно, – пише Павло Казарін для “Крим.Реалії”.